Kleopatra’nın Plajı’ında Serinleyin

Efsanaye göre güzeller güzeli Kleopatra bu plajdan denize girermiş. 2 Km uzunluğunda bu plaj, altın renkli incecik kumlarıyla ünlü ve masmavi berrak denizi sayesinde Mavi Bayrak sahibi kumsallardan birisidir ve sizi de bu denizin ve kumsalın tadına çıkarmaya davet ediyoruz. Ayrıca sadece denize girmek de değil dilerseniz kıyı boyunca tekneden paraşüt, jet ski, deniz bisikleti gibi aktivitelere de katılabilirsiniz. Mutlaka belirtmeliyiz ki güneşin batışını buradan izlemek ayrı bir keyiftir. Tabi ki Alanya sadece deniz ve güneşten ibaret değil,burası hem tarihi hem günümüzü aynı anda deneyimleyebileceğiniz, sosyal ve kültürel anlamda da oldukça gelişmiş bir kent.

icons
Havuz

Bir adet açık havuz

icons
Plaj

2 km uzunluğunda

Otel Özellikleri

blog

Odalar

Odalarımız rahatınızı düşünerek tasarlanmış ve size konforlu bir tatil yaşatmak için renove edilmiştir. Bütün odalarımız yandan deniz manzaralı olduğu için Akdenizin güzelliğini odalarınızdan da seyredebilirsiniz.

Detayı Gör
blog

Yeme İçme

"Kleopatra Dreams Beach Hotel" zengin ve seçkin menüsüyle konuklarını sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeklerinde ağırlıyor. Profesyonel aşçılarımızın mutfağından çıkan lezzetlerin tadına varın.

Detayı Gör
blog

Aktiviteler

Sosyal ve Kültürel aktivitelerin çok çeşitli olduğu Alanya’da Alanya caz festivali,Alanya Turizm ve Sanat Şenliği ve spor severler için Uluslararası Triatlon, Plaj Voleybolu ve Plaj Hentbolu Şampiyonası seçenekler arasında.

Detayı Gör